2048/​369

Tysk fad af sølv, profileret fane med ornamentik. Mester Wilkens & Söhne. 20. årh. Vægt ca. 499 gr. Diam. 27,5.

Brugspatina, herunder ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.400 DKK

1.400 DKK
1.350 DKK
1.300 DKK
1.250 DKK
1.200 DKK