2048/369
Tysk fad af sølv, profileret fane med ornamentik. Mester Wilkens & Söhne. 20. årh. Vægt ca. 499 gr. Diam. 27,5.
Brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag