2445/154
Figur af porcelæn i form af en fugl siddende på en træstub, dekoreret i overglasurfarver. KPM. 19. årh.s slutning. H. 12,5.
Restaureret på base og hale.
Vurdering
Hammerslag
901623 (Autobud) | ||
1168868 | ||
901623 (Autobud) | ||
1168868 | ||
901623 |