1435/​232

Kommode af rødmalet og guldstafferet fyrretræ, front med fire skuffer. 19. årh. H. 91. B. 94. D. 50.

Restaureret. Nyere bemaling.

Ældre malerier og møbler, 25. august 2014

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

1.650 DKK

1.650 DKK
(Autobud) 1.600 DKK
1.600 DKK
800 DKK
750 DKK