1435/232
Kommode af rødmalet og guldstafferet fyrretræ, front med fire skuffer. 19. årh. H. 91. B. 94. D. 50.
Restaureret. Nyere bemaling.
Ældre malerier og møbler, 25. august 2014
Vurdering
Hammerslag