2434/​602

Dansk møbeldesign

To-personers sofa med ben af mørkbejdset bøg, betrukket med dybthæftet rødt velour. 1940–50'erne. L. 132.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1005040 1.000 DKK