2039/804
Dansk design
Et par væglamper med beslag af metal og skærm af glas. 1970'erne. H. 17. (2)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 22. september 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt