Hans Meyer Petersen (f. Frederiksberg 1937)
Anders Moseholm (f. 1959)
Sergei Sviatchenko (f. Kharkov, Ukraine 1952)
Tre kompositioner. Alle sign. hhv. Hmp 93, XV/XXX, Anders Moseholm 2016, 5/50 og Sergei 96, 144/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 65×48 og 31×49. (3)
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
24 bud