1946/466
Ubekendt maler, 20. årh.
Tre familieportrætter af børn. Usigneret. Olie på lærred. 48×42. (3)
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag