1946/​466
Ubekendt maler, 20. årh.: Tre familieportrætter af børn. Usigneret. Olie på lærred. 48×42. (3)

Be­skriv­el­se

Tre familieportrætter af børn. Usigneret. Olie på lærred. 48×42. (3)

Behov for let overfladerensning.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Ældre malerier

Vur­dering

3.000 kr.

Hammerslag