2009/574
Vibeke Tøjner (f. Aalborg 1961)
To kompositioner i én ramme. Begge sign., nummererede og daterede. Litografier i farver. Lysmål hver 37×26. Indvendige rammemål 49×68.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 25. februar 2020
Vurdering
Hammerslag