2312/290
Serveringsvogn af bambus og rattan, underliggende hylde og plade af glas. 20. årh. H. 69. L. 85. B. 40.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Skader på bambus og rattan.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
14 bud