12032/62
Konsol af jern dekoreret med bladværk, plade af hvidbroget marmor. 20.-21. årh. H. 81. L. 96. B. 46.
Dette emne handles i fuldmoms
Brugsslitage. Rust.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag