12032/​62

Konsol af jern dekoreret med bladværk, plade af hvidbroget marmor. 20.-21. årh. H. 81. L. 96. B. 46.

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Rust.

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK