12031/191
Hans Northmann (f. Hamburg 1883)
Bjerglandskab. Sign. H. Northmann. Olie på lærred. Rammemål 89×72 cm.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag