12038/​80

Fransk maler, 19. årh. sidste halvdel

Flodlandskab med kvægdriver. Usign. Kul på papir. Bladstørrelse 43×55,5. Uindrammet.

Papiret er gulnet. Sider med smårevner samt papirtab.

Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

300 DKK

300 DKK