2115/107
Fem små kinesiske figurer af patineret bronze. 20. årh. H. 8,5–3. (5)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag