2032/681
Jean-Pierre Cassigneul (f. Paris 1935)
Femme en noir. Sign. Cassigneul, EA. Litografi i farver på Japan papir. Bladstørrelse 76×54
God stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud