2435/​314

Fritstående rokoko konsolbord af nøddetræ, front med skuffe, kehlet kant og cabriole ben. Frankrig. 18. årh. H. 75,5. B. 82. D. 48.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

800 DKK

1048448 800 DKK
4468 750 DKK