12116/​59

Aage Rasmussen (f. 1892)

“Rotten er en landeplage”. Tryksign. Litografisk plakat i farver. Bladmål 85×54. Uindrammet.

Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK