12116/59
Aage Rasmussen (f. 1892)
“Rotten er en landeplage”. Tryksign. Litografisk plakat i farver. Bladmål 85×54. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag