2431/646
André Roth (f. Lyon 1924)
Skovparti. Sign. André Roth. Olie på lærred. 65×81.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 30. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
39 bud