2022/263
Engelsk bakkebord af mahogni, plade prydet med intarsia, “faux bamboo” stel. Regency form. 20. årh.s begyndelse. H. 55. L. 87. B. 55.
Let brugsslitage. Mindre defekter på gallerikant.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag