2413/​41

Russisk ikon med fremstilling af Jesus Kristus foran Pontius Pilatus. Tempera på træpanel. 19. årh. 31×26 cm. C3

Enkelte krakeleringer, reparationer og retoucheringer.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag