2413/41
Russisk ikon med fremstilling af Jesus Kristus foran Pontius Pilatus. Tempera på træpanel. 19. årh. 31×26 cm. C3
Enkelte krakeleringer, reparationer og retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag