2438/993
Et par justérbare væglamper af hvidlakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. L. 42. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
1142662 | ||
804280 |