2438/993
Et par justérbare væglamper af hvidlakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. L. 42. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 17. september 2024
Vurdering
Hammerslag