2438/924
Arne Vodder (f. 1926, d. 2009)
Cirkulært spisebord af teak med udtræk og tre tillægsplader med sarg. Opsat på tilspidsende ben. Udført hos Sibast Møbler. H. 74. Diam./L. 120/270. (4)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
Fra
i
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering