2142/7614
Asmund Havsteen-Mikkelsen (f. Aeroe 1977)
“The view from nowhere”. Sign. på bagsiden Asmund Havsteen-Mikkelsen, 2010. Olie på lærred. 105×105. Uindrammet.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag