Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Syv kompositioner. Alle sign. og dateret. Akvarel og tusch på papir. Bladstørrelse fra 21×30 til 48×36. Uindrammet. (7)
Mindre folder og håndteringsmærker. Mindre afrivninger i kanterne.
25 bud
321151 | ||
1035977 (Autobud) | ||
321151 | ||
1035977 (Autobud) | ||
321151 | ||
1035977 (Autobud) | ||
801281 | ||
1035977 (Autobud) | ||
801281 | ||
1035977 (Autobud) | ||
801281 | ||
1035977 (Autobud) | ||
801281 | ||
1035977 (Autobud) | ||
801281 | ||
1035977 (Autobud) | ||
801281 | ||
1035977 (Autobud) | ||
801281 | ||
1035977 (Autobud) | ||
801281 | ||
1035977 | ||
986912 | ||
576 | ||
808206 |