329/​44

Louis Vuitton

“Trouville” taske af hvidt multicolour monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med to indvendige lommer og mørkerødt ruskindsfor. H. 24 x B. 28 x D. 12 cm. 2005.

Dustbag medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger. Slitage på hjørner. Mindre slitage på kanvas, primært på bund udvendigt. Nogle ridser på hardware. Tasken har fået påsat to hænglser på hver side, så der kan sættes en skulderstrop på. Alle mål er cirkamål.

Bestil konditionsrapport

I Lyngby
Budfrist

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1107538 2.300 DKK
997814 2.200 DKK
901796 2.100 DKK
992101 2.000 DKK