11945/​119 Parti fra Frederiksholms Kanal. Sign. Walseth. Olie på lærred. Lysmål 46×65. Rammemål 58×76.

Be­skriv­el­se

Parti fra Frederiksholms Kanal. Sign. Walseth. Olie på lærred. Lysmål 46×65. Rammemål 58×76.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 7. november 2019

Vur­dering

1.000–1.200 kr.

Hammerslag