1948/936
Rigmor Nielsen
Standerlampe med stel af messing samt konisk base af keramik, dekoreret i gule, brune og grønne nuancer. Udført hos Søholm. Sign. RN. H. 144.
Almindelig brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 26. november 2019
Vurdering
Hammerslag
29 bud