1520/1761
Madonna af udskåret træ samt krucifiks af udskåret og bemalet træ. 19.-20. årh. H. 40 og 33,5. (2)
Krucifiks med reparationer, revner og afskalninger.
Varia, 14. maj 2015
Vurdering
Hammerslag
13 bud