2040/827
Et par skamler af eg, sæder af flettet papirgarn. Prototyper. Udført og stemplet hos Godsk Snedkeri. H. 45. (2)
Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag