2413/764
Troels Trier (f. København 1940)
Akrobat. Sign. Troels Trier, EA med dedikation. Figur af udskåret bemalet træ. H. inkl. sokkel 43.
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
20 bud