12024/138
Et par bérgere af mahogni, indlagt med mørkt og lyst træ. Ca. 1920. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere betræk med slitage og huller i sædet.
Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud