2425/​107

Langbord af bemalet træ, front emd skuffe, balusterformede firsidede ben hvor imellem fodliste. Barok form, 20. årh. H. 75. L. 160. B. 75.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag