2436/847
Dansk møbeldesign
Fritstående tre-personers sofa med ben af eg, betrukket med sort skind. Udført og mærket hos Stouby. L. 203.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering