877/816
Vilhelm Bjerke-Petersen (f. Frederiksberg 1909, d. Halmstad, Sverige 1957)
Komposition. Sign. v.b.p.-51. Olie på lærred. 32×40
Malerier, grafik, fotografier, 7. marts 2018
Vurdering
Hammerslag