2445/​9

Et par franske empire stager af forgyldt bronze, koniske stammer på runde, hvælvede fodstykker. 19. årh. H. 26 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Dette emne er udgået

879475 2.000 DKK