873/​953

Astrid Kruse Jensen (f. Aarhus 1975)

“Looking Back”, fra serien “The Construction of Memories”. 2009, Ed. 1/5. C-print, med ceritifikat signeret Astrid Kruse Jensen. Indrammet af Frese og Sønner, København. 80×100 cm.

Proveniens: Galleri Mikael Andersen, København.

Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

11.000 DKK