2448/782
Anne Marie Carl-Nielsen (f. Sdr. Stenderup v/Kolding 1863, d. København 1945)
En tyr. Sign. AM C.N. Gips. H. 11,5.
Patina. Små chips langs kanten på basen.
Vurdering
11 bud
1000183 | ||
803779 (Autobud) | ||
1000183 | ||
803779 (Autobud) | ||
1000183 | ||
803779 (Autobud) | ||
1000183 | ||
803779 | ||
804767 | ||
826285 | ||
868078 |