2103/​612

Juan Gris (f. Madrid 1887, d. Boulogne 1927)

Komposition. Usign., 90/200. Litografi i farver. Lysmål 61×47.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

1.350 kr.

13 bud

1.350 kr.
1.300 kr.
1.250 kr.
1.200 kr.
1.150 kr.
1.100 kr.
1.050 kr.
1.000 kr.
950 kr.
900 kr.
850 kr.
800 kr.
750 kr.