2103/612
Juan Gris (f. Madrid 1887, d. Boulogne 1927)
Komposition. Usign., 90/200. Litografi i farver. Lysmål 61×47.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud