2132/26
Et par rokoko armstole af bøg, prydet med blomster og bladværk, 18. årh. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag