Hans Smidth (f. Nakskov 1839, d. Frederiksberg 1917)
Interiør med en kat siddende på stolen. Sign. Hans Smidth. Olie på lærred. 29×35.
Behov for rensning. Mindre krakeleringer. Retoucheringer.
816255 |