319/7
Fire halskæder af delvist forgyldt sterlingsølv, metal samt sort og brunt flet prydet med talrige facetslebne grønne, sorte og klare sten samt sorte, brune og grå perler. Perlediam. ca. 10,0–11,0 mm. Justerbare længder. (4)
Proveniens: Smykker fra Reeslev, Bredgade 19, København under konkurs.
Dette emne handles i fuldmoms
Intet at bemærke. Fremstår ny og ubrugt.
Tvangssalg, 18. december 2017
Vurdering
Hammerslag
12 bud