2032/4557
1937. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 22 Dec. 1937 med 15 stk. 20 øre, rød, stemplet med ovalstempel “Tugssâk” med krone. Pæn kvalitet
Frimærker, 9. august 2020
Vurdering
Hammerslag