2438/156
Ole Ring (f. Baldersbrønde 1902, d. Køge 1972)
Gadeparti med gult hus. Sign. Ole Ring 1930. Olie på lærred. 32×38.
Let overfladerensning anbefales.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
1164596 | ||
906179 | ||
1164596 (Autobud) | ||
906179 | ||
1164596 (Autobud) | ||
906179 | ||
1164596 | ||
603556 | ||
1164596 | ||
603556 | ||
1164596 | ||
906035 | ||
842849 |