Harald Havsteen-Mikkelsen (f. Ærøskøbing 1975)
“Udsigten fra mit barndomshjem, Ærø”. Sign. Harald Havsteen-Mikkelsen 96. Olie på lærred monteret på malepap. 50×69.
Harald Havsteen-Mikkelsen er barnebarn til Sven Havsteen-Mikkelsen.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 9. marts 2021