1948/​4326

1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 20 Dec. 1927 med 3 stk. 20 øre, rød, stemplet “Nr.2 AVANE”. Lidt slidt omslag [  ]

Frimærker, 1. december 2019

Vur­dering

500 DKK

Hammerslag