1948/4326
1927. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 20 Dec. 1927 med 3 stk. 20 øre, rød, stemplet “Nr.2 AVANE”. Lidt slidt omslag [ ⊙ ]
Frimærker, 1. december 2019
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 1. december 2019