2436/681
Johannes Hansen (f. København 1903, d. Fårevejle 1995)
Kvinde. Sign. monogram. Patineret bronze. H. 17,5.
Almindelig patina. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Vurdering
Hammerslag