1417/619
Terry Atkinson (f. 1939)
Komposition, 1991. Sign. og dateret på bagsiden. Lak på masonit. 45×59.
Proveniens: Jytte og Jarl Borgens samling, København (JBS 399).
Moderne kunst og design, 22. april 2014
Vurdering
Hammerslag
10 bud