12043/170
Gordon Fazakerley (f. Widnes Cheshire 1937)
“Superpine”. Sign. på bagsiden G. Fazakerley. Olie på lærred, 1965. 140×140.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud